Lajme

Tjetër fitore sot në kryqytet e Ferrarit të Flamurtarit në basketboll femra, kundër Partizanit

Tjetër fitore sot në kryqytet e Ferrarit të Flamurtarit në basketboll femra kundër Partizanit me rezultatin 76 me 54 Tea Memushi .Artemida Myrto ,Simic ,Gybert dhe motrat Omerbasic një ansambël i jashtëzako shëm . Fitore me spektakël.Të martën ora19 në pallatin e sportit vajzat e Flamurtarit do të fitojnë dhe ndeshjen e tretë finale. Kështu Flamurtari drejt titullit Nr 23 ose e thënë ndryshe trofeut Nr 63 ne 44 vite pjesmarrje në basketbollin shqiptar. Bravo ju jeni skuadër legjendë që vetëm na sillni gëzimin sportiv në Vlorë .

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: