Lajme

Tjetër krim në familje në Shqipëri

K rimi në familje ka g oditur serish vendin tonë, këtë herë në Librazhd, ku burri ka v rarë gruan e tij me s epate dhe me pas ka v arur veten.

Mësohet se shtetasi Q.B, rreth 56 vjeç ka v rarë me sëpatë bashkëshorten e tij, shtetasen M.B, 53 vjeç dhe më pas ka v arur veten.

Njoftimi i policies “Në fshatin Dragostunjë, Librazhd, në banesë shtetasi  Qemal Bici rreth 56 vjeç, në rrethana ende të paqarta  dyshohet se ka v rarë me mjet të mprehtë ( sopatë) bashkëshorten e tij shtetasen  Menturie Bici, rreth 53 vjeçe dhe më pas ka v arur veten.

Grupi hetimor nën drejtimin  Prokurorisë  ndodhet në vendgjarje dhe po punohet për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të  rrethanave të ngjarjes”. Djali 20-vjeçar i çiftit, ai i cili ka gjetur të pajetë dy prindërit e tij, është në gjendje të rëndë psikologjike. Çifti në Librazhd ishin prindër të 4 të fëmijëve, 3 prej të cilëve jetonin jashtë vendit, ndërsa njëri jetonte me ta.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: