Lajme

Top News – ‘Kontribut në pandemi’/ Vlerësohen mjekët Kalo e Brataj

Mjeku i njohur Tritan Kalo dhe Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj jane vleresuar te premten me certifikatën e mirënjohjes nga qendra “George. C. Marshall Albania” për kontributin që kanë dhenë gjatë pandemisë, duke vënë në rreziki jetën për të shpëtuar të tjerët.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close