Lajme

Torturoi qenin duke e rrotulluar në ajër/ Flet 19-vjeçari: E bëra prej tik-tokut

Një video e rëndë u bë burim debati në vend, ku një 19-vjëeçar torturonte një qen duke e rrotulluar në ajër pasi e kishte lidhur me një litar. Mustafa Idrizi u arrestua dhe nga polica, ndërsa më pas u la i lirë, ndërsa procedimi penal vazhdon . 19-vjeçari ka folur më shumë për ngjarjen, ku ka tregtuar se gjithçka e bëri prej rrjetit social Tik-tok, për të marrë sa më shumë shikime.

“E bëra prej Tik-tokut. Keq më erdhi për kafshën, po çfarë me i bë. Unë e gjeta qenin dhe e bëra atë gjë, bile ai ishte qen rruge, ishte i lidhur me litar dhe unë e mora dhe e rrotullova, qeni as nuk u dëmtua, as nuk e gjeti asnjë gjë. Pastaj u pendova. Kërkoj ndjesë nuk e bëj më, kërkoj falje. E bëra një gabim por nuk e përsëris më. Sa e kam hedh videon, e kam fshirë direkt, se di sa e kam mbajt. Më mbrapa më është bllokuar tik-toku fare. Nuk e përsëris.” -deklaroi ai.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close