fbpx
BotaLajme

Tra gjike/ Ishte duke dërguar djalin 15-vjeçar në spital, mëson se djali tjetër i kishte vd ekur në ak sident

Një nëne shtatzënë i është th.yer zemra në momentin që mësoi se djali i saj ka nd.ërruar je.të si pasojë e një ak.sidenti tra.gjik, teksa ajo ishte rrugës për në spital me djalin e saj më të madh, që gjithashtu kishte pë.suar aksi.dent.

Kellie Simpson nga Brisbane e Australisë ishte duke e dërguar në spital djalin e saj 15 vjeçar Baiely, ndërkohë që merr lajmin tro.nditës se djali i saj Liam ishte ak.sidentuar dhe si pasojë kishte vd.ekur, në momentin që po kthehej nga shkolla për në shtëpi. Vëllezërit u përfshinë në dy aks.idente të ndryshme të ndodhura vetëm disa kilometra larg njëra-tjetrës më 21 shkurt, duke e lënë të tërë familjen të pik.ëlluar, shkruan Daily Mail.

“Liam ishte duke udhëtuar me motorin e tij tip “Skuter” në momentin që është aksi.dentuar pranë Bulevardin Sinnathamby në Ipswich rreth orës 3.25 të mëngjesit (sipas orës lokale) dhe u për.plas me një makinë duke pësuar vd.ekje të menjëhershme”, njoftoi policia. Ndërkohë nëna e fëmijëve ka postuar një foto të familjes në llogarinë e saj në Facebook duke bashkëngjitur mbishkrimin:

“Ne ju duam shumë. Zemrat tona janë të shkat.ërruar tashmë”, shkroi gruaja.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button