Lajme

Trageti Brindisi-Vlorë mbërrin me 6 orë vonesë, pasagjerët: Ishte udhëtim i vështirë

Ka mbërritur pas 6 orësh vonesë  në brigjet e portit të Vlorës, trageti i linjës Brindisi-Vlorë. Për shkak të motit të keq trageti që duhej të akordohej rreth orës 08:30 ka mbërritur në port në orën 14:00 të kësaj të diele.

Burime për VloraNews.al bëjnë me dije se pasagjerët janë shprehur se kanë pritur mbi dhjet orë në det në kushte të vështira për shkak të motit të keq. Ata theksojnë se dhe nisja nga Italia është bërë me vonesë për shkak të kushteve të vështira të motit. “Jemi nis me vonesë nga Italia, kemi pritur deri në 10 orë në det”, ka thënë  një pasagjer.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close