Lajme

Trageti i linjës Brindizi – Vlorë fluks pasagjerësh,1980 persona kanë zbritur dhe 270 makina

E diela e pare e ketij gushti solli fluksin me te madh te pasagjereve qe zbriten nepermjet terminalit te Vlores nga trageti i linjes Brindizi – Vlore . 1980 pasagjer ishte numri i udhetareve dhe 270 makina .

Nga pamjet duket qarte rradha e gjate e mjeteve dhe pasagjereve qe prisnin ne rradhe per te vendosur vulen ne terminalin e Vlores . 2 dite me pare shefi i perpunimit te trageteve ne VLore Festim Skendaj, tha se muaji gusht do te sjell dhe fluksin me te madh te pasagjereve qe kthehen ne Shqiperi per te kaluar pushimet .

 

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close