Lajme

Trageti pëson defekt, radhë të gjata udhëtarësh në Portin e Vlorës

Qindra pasagjerë presin për të lënë tokën Shqiptare. Ende nuk e dinë se kur do ikin.

Biletën e kanë prerë për tu nisur sot në orën 23.30 mirëpo trageti ende nuk është nisur nga Brindisi dhe me gjasa pasagjerë mund të lundrojnë nesër me një tjetër traget.

Një pjesë e tyre pritet të nisen sot me tragetin e kompanisë tjetër, për vendet që ky traget kishte të lira.

Sakaq, pjesa tjetër pritet të niset nesër.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close