fbpx
Lajme

Tragjas, ka rënë zjarr dhe është djegur pjesërisht traileri i markës “Man”

Një trailer ka marrë flakë në orët e para të mëngjesit në fshatin Tragjas të Vlorës. Për pasojë, automjeti që është në pronësi të një 34-vjeçari është djegur pjesërisht. Ende nuk ka detaje se si ka rënë zjarri, ndërsa grupi hetimor ka mbërritur në vendin e ngjarjes për të zbardhur shkaqet e djegies së automjetit.

Më datë 14.01.2021, rreth orës 06:35, në fshatin Tragjas, Vlorë, ka rënë zjarr dhe është djegur pjesërisht traileri i markës “Man”, në pronësi të shtetasit A. D., 34 vjeç, banues në Tragjas. Grupi hetimor po punon për zbardhjen rrethanave të dyja ngjarjeve.Fotoilustruese

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button