Lajme

Tragjedi në familjen shqiptare, burri shkon në shtëpi dhe gjen gruan të vdekur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi ku një 44-vjeçare shqiptare është gjetur e pajetë nga bashkëshorti i saj.

Mediat grekeraportojnë se kur burri është kthyer në banesë, ka gjetur gruan pa ndjenja në dysheme, pavarësisht se ka njoftuar me urgjencë ambulancën, por ka qenë e pamundur për të mbajtur në jetë 44-vjeçaren.

Ndërkohë vijon puna për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close