Lajme

Tragjedi në Vaun e Dejës, zetori përmbyset dhe e zë brenda, humb jetën 38 vjeçari

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vaun e Dejës ku një 38 vjeçar me inicialet, E.Rr ka humbur jetën pasi aksidentit të ndodhur me mjetin që drejtonte. Mësohet se i ndjeri ka humbur kontrollin e zetorit që më pas është përmbysur duke lënë të vdekur 38 vjeçarin.

Njoftimi i Plotë: Vau i Dejës /Informacion paraprak Rreth orës 14:45, në fshatin Rranxa, Vau i Dejës duke lëvizur me një mjet zetor, shtetasi E. Rr. 38 vjeç, banues në fshatin Rranza, Vau Dejës, ka humbur kontrollin e mjetit dhe për pasojë zetori është përmbysur, si pasojë, shtetasi E.Rr ka ndërruar jetë rrugës për në Spitalin Rajonal Shkodër. Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarje.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close