Lajme

Tragjedi në Zvicër, babai vret vajzën 12-vjeçare më pas veten

Një tragjedi ka ndodhur në Zvicër një natë më parë. Mediat vendase shkruajnë se një 54-vjeçar ka v rarë vajzën e tij 12-vjeçare dhe më pas ka v rarë veten. Tragjedia ndodhi në Rappersëil-Jona, ndërsa policia ndodhet në vendin e ngjarjes, për të hetuar dinamikën.

Ende nuk ka një të dhënë të saktë se cili ishte shkaku pse 54-vjeçari mori këtë vendim t ragjik. Mësohet se në vendin e krimit, në shtëpinë e tyre, kanë qenë vetëm dy v iktimat. Gruaja dhe fëmija i madh kanë mbërritur më vonë, ndërsa aktualisht po mbahen nën kujdesin e mjekëve dhe p sikologëve.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: