Lajme

Tragjedia në Gramsh, gjendet një nga viktimat: Ja kujt i përket

Është gjetur një nga katër viktimat të cilët u mbytën pasditen e sotme në Liqenin e Hidrocentralit të Banjës, në Gramsh.

Mësohet se trupi që është gjetur i përket babait, Arben Zogu, 46-vjeç.

Palumbarët e RENEA-s kanë nisur kërkimet prej disa orësh dhe janë ende në kërkim të trupave të 3 viktimave të tjerë, dy vellëzerve Ruben dhe Esti Zogu dhe nipi i 46-vjeçarit, Melsi Zogu.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close