Lajme

Tragjedia në rezervuarin e Çerkezës, nxirret makina e dy të rinjve që humbën jetën, momenti kur mjeti largohet nga vendngjarja

Nxirret makina e dy të rinjve, që u fundosën në rezervuarin e Çekrezës. Ngjarja tragjike ndodhi mëngjesin e sotëm, ku në makinë udhëtonin dy të rinjtë Erjon Muca dhe Dorina Gjokgjinaj, 22 vjeç dhe 20 vjeçe, të cilët u nxorën të pajetë nga RENEA e polumbarët.

Dy të rinjtë kanë qenë duke ecur me një makinë tip “Ford”, kur kanë humbur kontrollin dhe janë fundosur në rezervuar. Dy të rinjtë ishin banorë të zonës, ndërsa janë pikasur nga roja i rezervuarit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close