Lajme

Tragjike: Ndahet nga jeta 20- vjeçari seniciot Yllo Artan Vasili

Një lajm tragjik ka tronditur sot Senciën, pasi  20- vjeçari Yllo Artan  Vasili është ndarë nga jeta.

Përmes një mesazhi faqja Senica jonë shkruan: “Më e dhimbshme, nga kaq nuk bëhet, jam në makinë dhe thash të shkruaj kur të arrijë në shtëpi,por jo s’mundem të vazhdoj ,dola në anë të rrugës…

Më morën në telefon, për ikjen e pabesë në  moshën  më të bukur,20 vjeçare të djalit tonë  seniciot  Yllo Artan  Vasili… Varrimi bëhet nesër ,në orën 11:00 në Senicë…Fjalë  për të ngushëlluar unë nuk gjej…

Kurojo Artan,kurajo famijla e të afërmve  Ngushëllime gjithë të dashurve të djalit …Lamtumirë  gjigant i vogël,qofsh i parajsës..”, thuhet në mesazh.Sarandaweb

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: