Lajme

Tragjike në Lushnje, shoferin e zë poshtë autobusi dhe humb jetën

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e të enjtes në Lushnje. Bëhet e ditur se një shofer 54-vjeçar ka humbur jetën pasi e zuri poshtë autobusi.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Karbunarë e Vogël rreth orës 16:10 ndërsa shoferi me iniciale L. Xh.,  ndodhej poshtë autobusit të ngritur në kriko. Ndërsa punonte, krikoja ka dalë nga vendi dhe për pasojë 54-vjeçari ka humbur jetën.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close