Lajme

Tragjike/ U plagos në ambientet e një lokali në Selitë, humb jetën tek Trauma, Edmond Papaj

Të shtëna me armë zjarri në një lokal në Tiranë, ku eshte plagosur me pasoje humbjen e jetes nje person.

Edmond Papaj ka ndërruar jetë pasi u qëllua me armë zjarri brenda një lokali në Tiranë.

Ai nuk ka mundur t’u mbijetojë plagëve të marra brenda lokalit në zonën e Selitës.

Ndërkohë policia ndodhet në vendngjarje për të bërë hetimin e rrethanave të ngjarjes.

Tiranë/Informacion paraprak

Rreth orës 16.30, në rrugën “Fadil Bodinaku”, në lokalin në pronësi të shtetasit V. Sh., një person ende i pa identifikuar ka qëlluar me armë zjarri pistoletë shtetasin E. P., 49 vjeç, i cili si pasojë e plagëve të marra ka ndërruar jetë në spital.

Në vendin e ngjarjes ndodhet grupi hetimor dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe identifikimin e autorëve. Shërbimet e Policisë po vijojnë kontrollin e zonës për të bërë të mundur kapjen e autorit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close