KultureLajme

Tragjike/ Xhirimet e filmit rezultuan fatale, ndahet nga jeta aktori i njohur

Aktori i njohur humbi jetën në xhirimet e filmit’ Indiana Jones 5 ‘, ku luante Harrison Ford.  Sipas “The Sun”, bëhet fjalë për 52-vjeçarin me emrin Nic Cupac, i cili u gjet i pajetë në një hotel ku po qëndronin anëtarët e grupit të xhirimit në qytetin Fes të Marokut. Nga informacionet e para, thuhet se vde kja e tij ka ardhur për shkaqe natyrale. Cupac ka punuar në disa nga filmat më të mëdhenj të Hollivudit, duke përfshirë Guardian Of Galaxy dhe Solo: A Star Wars Story.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: