Lajme

Transformimi i komisariatit të Shkodrës, Rama publikon pamjet (Video)

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm në Facebook me një investim nga Shkodra.  “MIRËMËNGJES dhe me transformimin e Komisariatit të Policisë së Shkodrës, ju uroj një ditë të mbarë ”, shkruan kreu i qeverisë. Kryeministri Edi Rama fitoi sërish zgjedhjet, duke marrë kështu mandatin e tretë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close