Lajme

Tre turistë ngecin në Gjipe/ Shpëtohen nga forcat e policisë së Himarës, një grua pëson dëmtime pas koke

Tre turistë janë shpëtuar pasi kishin ngecur në Gjipe të Himarës. Forcat e shpëtimit të policisë së Himarës ishin nisur drejt vendit kukishin ngecur turistët duke bërë të mundur shpëtimin e tyre.

Një prej turistëve, e seksit femër ka pësuar dëmtime pas koke dhe ka fraktura të lehta. Sipas policisë, ajo po transportohet me autoambulancë për në spitalin e Himarës.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close