Lajme

Treni i pasagjerëve Shkodër-Laç përplas një grua, transportohet në gjendje të rëndë në spital

Treni i pasagjerëve Shkodër-Laç përplas një grua.

Sipas burimeve paraprake e plagosura është dërguar ne gjendje të rëndë në spital.

65-vjeçarja është dërguar me plagë të rënda në trup drejt spitalit.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Zejmen në Lezhë, ende nuk dihet shkaku i aksidentit.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes, ku dhe janë duke u kryer hetiemet paraprake.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close