Lajme

Tri adoleshentet marrin skuterin elektrik në mes të ditës, Video

Rastet e vjedhjeve dhe sjelljeve te papërgjeshme janë një fenomen shqetësues dhe që janë shtuar shumë kohët e fundit. Një denoncim i tillë ka ardhur në redaksinë JOQ Albania ku një person pretendon se i është shkaktuar dëm. Bëhet fjalë vjedhjen e një skuteri elektrik në kryeqytet, më datë 2 korrik në orën 19:30 në një dyqan në afërsi të zonës “Vasil Shanto”.

Siç shihet edhe nga pamjet filmike të kapura nga kamera e sigurisë, janë tri vajza adoleshente që kanë kryer vjedhjen, ndërkohë që denoncuesi thotë se i ka identifikuar ato dhe ka bërë kallëzim penal. Në video shihet pikërisht momenti kur vajza me bluzë të kuqe merr skuterin dhe largohen në drejtim të urës “Vasil Shanto”.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexo edhe:

Close
Back to top button
Close
%d bloggers like this: