Lajme

Tri shenjat e horoskopit, që i pret një fundjavë fantastike

I keni bërë planet për këtë fundjavë, apo bëni pjesë në kategorinë e atyre që punojnë edhe në fundjavë.Megjithatë, sipas astrologëve tri shenja të horoskopit do të kalojnë një fundjave të paharrueshme, me aventura dhe njohje të reja.

Luani: Ky është momenti që prisnit. Dielli në shenjën tuaj të zodiakut dhe gjallëron fuqitë tuaja. Do të jeni në qendër të vëmendjes dhe më në fund do të relaksoheni nga tensioni dhe stresi  i muajve të fundit.

Virgjëresha: Këtë fundjavë do të ndiheni më joshës se kurrë.  E gjithë kjo falë faktit se Venusi tani do të jetë në shenjën tuaj të zodiakut duke mbledhur të gjithë ‘pluhurin’ e arit mbi ju. Ju mund të takoni dashurinë e jetës suaj, të shihni me  sy romantik disa përvoja të mëparshme dhe me siguri do të zbuloni se si miqtë tuaj janë pranë jush më shumë se kurrë.

Ujori: Energjia që do të merrni do jetë shumë e fortë këtë fundjavë. Kjo pasi Hëna e Plotë do të jetë në shenjën tuaj të zodiakut dhe Dielli do të jetë përballë Luanit. Kjo mund të nënkuptojë pjesërisht se do të ketë një ndarje midis kërkesave të zemrës dhe atyre të mendjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close