Lajme

Triport, Zvërnec, pranë mòlit të peshkimit është gjètur i pajètë 60 vjeçari

Vlorë/ Rreth orës 14:45, në Triport, Zvërnec, pranë mòlit të peshkimit është gjètur i pajètë shtetasi  Aranit Jaçe rreth 60 vjeç, i cili ka qenë duke peshkuar. Nga kqyrja paraprake në trupin e pajètë nuk vërehen shènja d hunè  , dyshohèt se vdèkja mund ti ketë ardhur për shkak të ínfarktit kardiak. Grupi hètimor ndodhet në vendngjarje dhe po kryen veprimet e mëtejshme.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: