Lajme

Tritol në oborrin e zyrave të OSHEE-së në Bushat, dëmtohen dy makina të parkuara

Në oborrin e zyrave të OSHEE-së në Bushat të Bashkisë Vau i Dejës është hedhur dhe ka shpërthyer lëndë plasëse.

Si pasojë e shpërthimit janë dëmtuar 2 mjete të OSHEE-së që kanë qenë të parkuara në oborr.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 01:40 të ditës së sotme.

Grupi i posaçëm hetimor i ngritur për zbardhjen e ngjarjes, ka siguruar prova që do të çojnë në identifikimin dhe kapjen e autorit/ëve.Nën drejtimin e Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Shkodër, vijon puna për zbardhjen e rrethanave të kësaj ngjarjeje.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close