Lajme

Tritol në verandën e banesës së Prengë Pjetrit në Lezhë

Në verandën e banesës së 57-vjeçarit, Prengë Pjetri ka shpërthyer tritol duke shkaktuar vetëm dëme materiale. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Ungrej të Lezhës rreth orës 02:00 të ditës së sotme.

Policia njofton se po ushtrohen kontrolle në terren dhe në ambiente të dyshuara, për gjetjen dhe arrestimin e autorit/ve.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë vazhdon veprimet hetimore për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit/re.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close