Lajme

Tronditet sërish Shkodra, punonjësit të Tatimeve i bëjnë atentat

Shkodra tronditet nga një tjetër ngjarje e rëndë. Mësohet se një punonjësi të Tatimeve i është vendosur granatë në makinë. Ai është shtetasi Nehat Zaganjori. Në fotot dhe videon që shikoni është vendi i ngjarjes në Shkodër, kur forcat e xhenios kanë  bërë çaktivizimin e bombës. Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur Ura Dervishbeg./lapsi.al

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close