Lajme

Tronditet Vlora, të shtëna me armë në Radhimë, dyshohet për të plagosur

Të shtëna me armë zjarri janë shënuar pak momente më parë në një beach bar në zonën e Radhimës, ku burime bëjnë me dije se dyshohet për persona të plagosur.

2 autoambulanca janë nisur në drejtim të Radhimës, ndërkohë që ende nuk dihen detaje nga ngjarja e rëndë. Policia ende nuk ka dhënë informacion në lidhje me të shtënat me armë, dhe as personat e përfshirë.

Ngjarja ka tronditur të gjithë pushuesit e pranishëm, ndërsa shumë prej tyre janë larguar me urgjencë nga zona e plazhit. Në momentin e të shtënave ka pasur një numër të madh pushuesish të pranishëm.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close