Lajme

Turistët austriakë kalojnë natën në plazh, por kur burri u zgjua nuk e gjeti gruan pranë, autoritet nisin kërkimet

Një çift nga Austria ndërsa ndodheshin me pushime në Kretë, Greqi, vendosën që natën ta kalonin në plazh, duke fjetur në shezlong.

Por kur burri është zgjuar në mëngjes, nuk e ka gjetur gruan e tij pranë, duke alarmuar autoritet.

Sipas mediave greke, 80-vjeçarja është zhdukur, ndërsa menjëherë kanë nisur kërkimet.

Hetimet vijojnë edhe nga Roja Bregdetare dhe Policia Helenike, në det dhe në tokë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close