fbpx
Lajme

Turisti zvicerian hu mb kontrollin e motorit, përfundon në lumin Kir në Shkodër

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në Shkodër, ku një turist me origjinë nga Zvicra ka humbur kontrollin e motorit të tij dhe ka përfunduar në afërsi të lumit Kir.

Dyshohet se shkak i aksidentit ka qenë shpetësia e lartë me të cilën udhëtonte turisti, çka ka bërë që ai të humbë kontrollin e motorit dhe të dalë nga rruga. Tursiti është transportuar drejt spitalit të qytetit verior për të marrë ndihmën mjekësore.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button