Lajme

U aksidentua rëndë teksa drejtonte motorin/ Vdes në spital 18-vjeçari, prindërit kërkuan… (EMRI)

Bjorni Papri, 18-vjeç i cili u aksidentua pak ditë më parë në fshatin Kuqan të Elbasanit ka ndërruar jetë sot në spital.

I riu nuk ka mundur që t’u shpëtojë plagëve të marra për shkak të aksidentit fatal. 18-vjeçari u përplas teksa po udhëtonte me motor, teksa  një makinë i preu rrugën dhe e hodhi disa metra tutje. Pas dërgimit të tij në spital, prindërit bënë apel për dhurim gjaku, por duket se ndihma mjekësore nuk ka mjaftuar për të shpëtuar 18-vjeçarin.

Ndërkohë drejtuesja e mjetit u la në arrest shtëpie pasi ka një fëmijë nën moshën 3-vjeçare.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close