Lajme

U aksidentuan me makinë në hyrje të Rrëshenit, ndërron jetë te Trauma çifti i bashkëshortëve

Ka ndërruar jetë çifti i bashkëshortëve që mbetën  të p lagosur në aksidentin rrugor në hyrje të qytetit të Rrëshenit me 5 tetor të këtij viti.  Në aksident u përfshinë dy automjete të cilat u përplasën me njëra-tjetrën. Çifti i bashkëshortëve P.P dhe P.L ndërruan jetë në spitalin e Traumës në Tiranë ku merrni mjekim që prej p lagosjes.

Me v dekjen e bashkëshortëve shkon në tre numri i v iktimave nga ky aksident. Fill pas aksidentit te Trauma ndërroi jetë drejtuesi i mjetit tip “Ford” shtetasi A.S., 52 vjeç, banues në Mamurras, Kurbin. Nga ky askident mbeti i p lagosur dhe një person tjetër i cili po merr mjekim në spital.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close