Lajme

U fut në det, ndërron jetë 69-vjeçarja në Qeparo

Himarë/Informacion paraprak Sot, rreth orës 13:00, në plazhin e Qeparos, shtetasja E. D., 69 vjeçe, banuese në Kudhës, sapo ka rënë në kontakt me ujin nuk është ndjerë mirë nga gjendja shëndetësore dhe ka humbur jetën. Paraprakisht dyshohet se ka humbur jetën për shkak të arrestit kardiak. Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkakut të humbjes së jetës.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close