Lajme

U gjet e pajetë në lumin Osum, gruaja identifikohet nga të afërmit

Në ngjarje e rëndë ka ndodhur në Berat, ku është gjetur e mbytur në lumin Osom një grua mangjesin e sotëm. Bëhet me dije se gruaja që është gjetur e mbytur është Mahmude Çili,e moshës 61-vjeçe, banuese në fshatin Velabisht të Beratit. Mësohet se ka qenë kunata ajo që ka identifikuar trupin e pajetë të 61-vjeçares. Kunata e viktimës ka thënë se ajo jetonte e vetme prej disa vitesh dhe se kohët e fundit kishte shfaqur probleme të shëndetit mendor.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: