Lajme

U gjet i pajetë në magazinat e biznesit në autostradën Tiranë-Durrës, kush është biznesmeni i njohur nga Kukësi (EMRI)

Mëngjesin e sotëm është gjetur i pajetë në magazinat e biznesit të tij në autostradën Tiranë- Durrës një biznesmen, i cili është identifikuar si Naim Dedja. Dedja është me origjinë nga Kukësi dhe është pronari i “Lindi-Al” një kompania e cila merret me importin e pijeve nga Kosova. Sipas informacioneve paraprake dyshohet se kemi të bëjmë me një vdekje natyrale, ndërkohë që pritet ekspertiza e hetuesve për të përcaktuar saktësisht shkaqet e v dekjes.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close