Lajme

Kush është 23-vjeçarja që humbi jetën në Vlorë, bashkëudhëtarja në makinë me të në gjendje kritike (Emrat)

23-vjeçarja e cila humbi jetën mbrëmjen e sotme në aksidentin në aksin Vlorë-Levan quhet Anxhela Çapo.

Ajo është shtetasja Anxhela Çapo, ndërkohë që ka mbetur e plagosur dhe bashkëudhëtarja e saj po 23-vjeçare Silvana Muho, e cila është transportuar në spitalin e Vlorës në gjendje kritike për jetën.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor, i cili po kryen veprimet e mëtejshme në lidhje me sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close