fbpx
Lajme

U inagurua vetëm pak muaj më parë, rruga e Borshit pëson çarje të frikshme, bëhet e pakalueshme për…

Edhe pse është inaguruar vetëm në këtë fillim vere, rruga e fshatit Borsh në jug të vendit është bërë e palakueshme gjatë paradites së sotme.

Si pasojë e reshjeve të shiut rruga ka pësuar çarje dhe ulje në një pjesë të saj në dalje të fshatit, duke e bërë të pakalueshme për mjetet e tonazhit të rëndë.

Rruga është bërë vetëm pak muaj më parë, dhe mjaftuan disa reshje shiu për ta sjellë atë në gjendje të pakalueshme. Për më shumë shihni fotot e mëposhtme.

Reshjet e rëna gjatë 24 orëve të fundit kanë sjellë probleme në shumë qytete të vendit, ku shumë lumenj kanë dalë nga shtretërit, dhe dhjetra banesa gjenden nën ujë

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button