Lajme

U kap me 21 kg lëndë plasëse, Albi Mecini dyshohet se do të vriste një emër të njohur të botës së krimit në Fier

Mësohet se Albi Mecini dyshohet se do të vriste në Fier një emër të njohur të botës së krimit të këtij qyteti.

Burime pranë policisë e mbajnë të fshehur identitetin e tij në kuadër të hetimeve, informon Report TV.

Lidhja e tij me zhdukjen e dy miqve Fatmir Sulollari dhe Leonard Thodhori është provuar shkencërisht.

Brenda automjetit të sekeustruar disa kohë më parë janë përftuar profile gjenetike AND-je, të cilat bëjnë hetuesit të dyshojnë se ai është një prej autorëve.

Rezulton që Albi Mecini të jetë me precedent të theksuar kriminal edhe jashtë shtetit, në Angli dhe Francë, për trafikim droge dhe krime kundër personit

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close