Lajme

U largua nga RTSH, Enkelejd Joti emërohet zv/ministër i Mbrojtjes

Enkelejd Joti është emëruar zv/ministër i Mbrojtjes.

Burime për Lexo.al bëjnë të ditur se Joti është emëruar zv/ministër i Mbrojtjes.

Më herët ai ka mbajtur postin e drejtorit të RTSH dhe te QSUT.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close