Lajme

U ngjit në pemë për të kapur topin, përfundon në spital

Dita e festës së një 47-vjeçari shqiptar është prishur nga një incident i papritur.

Një shqiptar, banues në Vicenza të Italisë, u rrëzua nga pema dhe u transportua me helikopter në spital.

Incidenti ndodhi dje në një park, kur shqiptari hipi në pemë për të marrë një top që kishte ngecur. Por dega mbi të cilën qëndronte u thye dhe ai ra keq përtokë nga lartësia tre metra.

Ai është transportuar menjëherë me helikopter në spitalin e Padovas, me trauma të shumta, por nuk është në rrezik për jetën.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: