Lajme

U ngritën në mes të emisionit Ledion Muçaraku për t’u rrahur me Takun, pse degradoi debati në emision?

Në epidosin e radhës të #Expuls nga Ronaldo Sharka ne ekranin gjeneralist të RTV Ora u transmetua nje debat aspak i zakontë. Dy personazhe të njohur, Ledion Muçaraku dhe Taku, jetimi i PS-së nga Shkodra u ballafaquan në emision. Taku hodhi akuza të rënda ndaj Muçarakut, ish-presidenti i firmës piramidale, gjë për të cilën ka qenë dhe i dënuar më burg. Sipas Takut, Muçaraku i ka vjedhur lekët Takut, pasi këtij të fundit ia dërgonin fansat mga USA.

Përpos kësaj, sipas Takut, Muçaraku e shqetëson atë orar pa orar në telefon, dhe ende nuk dihet arsyeja. Në disa momente, të ftuarit çohen në këmbë për t’u perleshur fizikisht, ndaj per këtë arsye drejtuesi emisionit mbylli programin para kohe. Ndiqni videon e plotë për më tepër:

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: