fbpx
Lajme

U p.la.gos bashkë me nipin para banesës, nd.ërron jetë në spital halla

Ka ndërruar jetë në spital gruaja që mbeti e plagosur sot në Krujës. Sipas informacioneve zyrtare nga Policia e Durrësit mësohet se ngjarja ka ndodhur në fshatin Zezë. Gruaja e identifikuar si Shpresa Baka, ka marrë plagë të rënda dhe nuk ka mundur të mbijetojë, ndërsa nipi i saj Mariglen Haka ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Informacion paraprakMë datë 21.09.2019, rreth orës 23:50, jemi njoftuar se në fshatin Zezë, Krujë janë plagosur me armë zjarri shtetasit M.H., dhe Sh.B., Shtetësia Sh.B., ka ndërruar jetë ndërsa shtetasi M.H., ndodhet në Spitalin e Traumës Tiranë nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor po punon për identifikimin e autorëve dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button