fbpx
Lajme

U pë rleshën me gr abitësit, ky është çifti që u pl agos rëndë në Allias

Mbrëmjen e sotme një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Allias. Një cift bashkëshortësh biznesmenë u pla gosën me ar më zjarri në vilën e tyre pasi u përl eshën me dy persona që hynë për t’i gr abitur.

Të pl agosurit janë Petrit Laze 60-vjeç dhe Aferdita Laze.

Petrit Laze ndodhet në gjendje të rëndë në spital dhe është ende në sallë, pasi ka marrë një p lumb në bark, ndërsa gruaja paraqitet në gjendje më të stabilizuar.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 21:40 në rrugën “Njazi Meka”, ku dy persona ende të paidentifikuar kanë hyrë në banesën e çiftit të bashkëshortëve.

Në momentin që janë konstatuar nga çifti i bashkëshortëve njëri prej personave ka që lluar me ar më zjarri në drejtim të çiftit.

Petrit dhe Afërdita Laze

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button