Lajme

U përfshi në një aksident në Mat, shpëton mrekullisht turisti francez, banorët e zonës i vijnë në ndihmë

Një turist francez ditën e sotme u përfshi në një aksident të rëndë në Mat. Mësohet se turisti ka shpëtuar mrekullisht. Siç shihet edhe nga fotoja makina është përmbysur dhe ka përfunduar në anë të rrugës. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Gjoçaj të Matin, ndërsa turisti është ndihmuar edhe nga banorët e zonës.BW

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close