Lajme

U përplas dje me shpejtësi të lartë, gruaja e Gaz Pajës zbulon gjendjen shëndetësore të aktorit

Ai hyri me të kuqe në semafor dhe u përp las me një automjet që drejtohej nga shtetasi E. K. Në momentin e përplasjes Gaz Paja “fluturoi” në ajër dhe ra në tokë. Qytetarë të pranishëm në vendngjarje i erdhën menjëherë në ndihmë dhe u dërgua në spital.

Bashkëshortja e aktorit, Ira Seferi ka treguar gjendjen shëndetësore të Gaz Pajës. Ajo ka thënë për “Vipmagazine”, se “ai ka dë mtime jo serioze dhe do të bëhet mirë shumë shpejt”.

Njoftimi i policisë: Me datë 11.11.2021, rreth orës 11:08, në rrugën e Kavajës, mjeti me drejtues shtetasin E. K., është përplasur me një motomjet me drejtues shtetasin G. P. Si pasojë është dëmtuar drejtuesi i motomjetit shtetasi G. P., i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.Grupi Hetimor është në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit./fax

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: