Lajme

U përplasën nga makina tre ditë më parë, ja gjendja e çiftit dhe fëmijës

Arjan Konomi dhe Vilma Konomi mbeten me prognozë të rezervuar. Çifti i bashkëshortëve që u përplas nga makina tre ditë më parë te “Rruga e Kavajës” teksa ishin duke ecur te vijat e bardha bashkë me foshnjën e tyre në karrocë ndodhen në Spitalin e Traumës prej së dielës, 8 prill.

Burri me diagnozë politraumë, ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësorë dhe me prognozë të rezervuar.

Pacienti ndodhet në reanimacion, por i vetëdijshëm. Ndërkohë gruaja është në gjendje të stabilizuar, nuk ka përkeqësim dhe as përmirësim. Fëmija i çiftit është në gjendje të mirë shëndetësore dhe nuk është i shtruar në spital, por ka vizituar prindërit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close