Lajme

U pickua nga bletët, humb jetën 63-vjeçari

Në Gramsh shënohet viktima e parë nga pickimi bletës. Tefik Koçi 63 vjec, banues në qytetin e Gramshit kishte shkuar të punonte tokën e tij dhe është sulmuar nga bletët, konkretisht nga një koshere e cila ishte pranë tokës së tij.

Pickimet  i ka marrë në fytyrë dhe në krahë. Ndonëse u dërgua me urgjencë në spital 63-vjeçari nuk mundi të mbijetojë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close