Lajme

U plagos me kapsollë gjatë protestës, efektivja e policisë niset me udhëtim Charter në Turqi

Ina Nuku, efektivja e forcave ‘Shqiponja’, e cila mbeti e plagosur dje gjatë protestës së banorëve të Unazës së Re para paralamentit, do të niset me fluturim privat drejt Turqisë, për mjekim më të spseializuar.

Sipas burimeve për Fax News efektives 24-vjeçare do ti bëhet implant i gishtit. Gjatë përplasjeve mes protestuesve, punonjësja e policisë humbi gishtin e madh të dorës së djathtë dhe, dëmtime të lehta të dy gishtërinjve të tjerë të të njejtës dorë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close