Lajme

U plagos në aksident, shuhet pas 5 ditësh 67-vjeçari

Pas 5 ditësh në gjendje kritike, luftë për jetën, v des në spitalin e Sarandës 67 vjecari Latif Latifi, banor i fshatit Gjashtë. Latifi u pl agos rëndë në datën 1 nëntor në aksin rrugor Shkallë– Livadhja, në vendin e quajtur “Ura e Bogazit”, kur automjeti që ai ishte duke drejtuar është përp lasur me disa bagëti. Si pasojë e aksidentit, 67-vjeçari u plagos rëndë, dhe pas 5 ditësh ai e ka humbur betejën për jetën.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close