Lajme

U plagos nga shpërthimi i bombolës, ndërron jetë në spital 34-vjeçari nga Maliqi

Nuk ka mundur t’i mbijetojë plagëve të marra nga shpërthimi i një bombole gazi 34-vjeçari Taulant Konica, i cili ka ndërruar jetë sot në spital në Tiranë, ku ndodhej prej dy ditësh.

Konica, nga fshati Vashtemi i Maliqit mbeti i plagosur pasi një bombol gazi shpërtheu në banesën e tij. Nga shpërthimi u plagosën dhe Refat Konica, babai i 34-vjeçarit dhe një familjar i tyre 40-vjeçari A.M.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close